ویزا EB5


اخذ اقامت دایم آمریکا از طریق سرمایه گذاری EB5

ویزا EB5
اخذ اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری یکی از برنامه های محبوب مهاجرتی آمریکا می باشد که سالانه 10 هزار نفر متقاضی دارد. برنامه سرمایه گذاری EB5  آمریکا که توسط کنگره در سال 1990 برای تقویت اقتصاد ایالات متحده از طریق ایجاد شغل و سرمایه گذاری سرمایه توسط سرمایه گذاران خارجی ایجاد شد.طبق این برنامه ، سرمایه گذاران همچنین می توانند با سرمایه گذاری از طریق مراکز منطقه ای تعیین شده توسط USCIS بر اساس پیشنهادات برای ارتقای رشد اقتصادی، واجد شرایط باشند. بر اساس این برنامه، سرمایه گذاران (و همسران و فرزندان مجرد آنها زیر 21 سال) واجد شرایط درخواست گرین کارت (اقامت دائم) هستند اگر:
سرمایه گذاری لازم را در یک پروژه تجاری در ایالات متحده انجام دهند و برای ایجاد یا حفظ 10 شغل تمام وقت دائمی برای کارگران واجد شرایط ایالات متحده برنامه ریزی کنند.

مبلغ سرمایه گذاری : از تاریخ 15 مارچ 2022 ، مبالغ سرمایه گذاری پروژه های EB5  آمریکا افزایش پیدا کرده است. مبالغ جدید سرمایه گذاری در مناطق روستایی و یا منطقه ای با بیکاری بالا (TEA) نیازبه 800.000 دلار ( شامل پروژه های زیربنائی) و در مناطق دیگر منطقه ای 1.050.000 دلار و در مناطق با بیکاری پایین 1.800.000 دلار می باشد.
متقاضیانی که به دنبال سرمایه گذاری 800.000 دلار در یک پروژه TEA هستند، باید اطمینان حاصل کنند که بررسی لازم را انجام داده و تأیید می کنند که پروژه الزامات برنامه را برآورده می کند و تأیید می شود. در واقع انتخاب پروژه و سازنده متبحر در پروژه های EB5 آمریکا بسیار نکته مهمی می باشد.
بازگشت مبلغ سرمایه گذاری : مبلغ سرمایه گذاری بعد از 4.5 سال به سرمایه گذاران برگردانده می شود.

منابع مالی Source of funds
برای مبارزه با پولشویی و رسیدگی به نگرانی های امنیتی،اداره مهاجرت آمریکا  USCIS به طور کامل بررسی می کند که پول متقاضی از کجا آمده است و همچنین مسیر آن پول را بررسی می کند. برای سرمایه گذاران EB-5، اثبات منبع قانونی و مسیر سرمایه گذاری آنها بسیار مهم است.

پول سرمایه گذاری EB-5 از کجا می تواند تامین شود؟
متقاضی EB-5 ممکن است منابع بالقوه مختلفی برای سرمایه گذاری داشته باشد. درآمد حقوقی ممکن است یک باشد. سهام، اوراق بهادار و سپرده‌های حساب بانکی از دیگر منابع بالقوه قانونی هستند. برای هر و همه منابع، همه صندوق های سرمایه گذاری باید منبع اصلی خود را به وضوح نشان دهند.

سازمان مهاجرتی R&K مجری پروژه های برتر منطقه ای EB5 آمریکا برای متقاضیان علاقمند به این برنامه می باشد.متقاضیان علاقمند می توانند با دفتر آمریکا و یا استرالیا جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرند.

سازمان مهاجرتی آراند کی با مدیریت دکترعلی شهامی وکیل رسمی اداره مهاجرت استرالیا ونیوزیلند ، فوق لیسانس حقوق و قوانین مهاجرت از دانشگاه ملی استرالیا آماده ارایه خدمات مهاجرتی بشما عزیزان می باشد.

اخذ گرین کارت آمریکا از طریق EB3 (جاب آفر),  EB5 (سرمایه گذاری)
اخذ ویزاهای کارآفرینی و بیزینس استرالیا و نیوزیلند
اخذ اقامت و شهروندی اتحادیه اروپا از طریق برنامه گلدن ویزای کشورهای پرتغال و یونان
روش های تماس با ما
•  عضویت در اینستاگرام شرکت
https://instagram.com/rkimmigrationgroup   
•  تماس با دفتر تهران : 22013170-22013171
•  دفترسیدنی (تلگرام و واتس آپ) : 0061470212994
•  دفترآمریکا (تلگرام و واتس آپ) : 0017246023624
نظرات
  1. نظرات پس از ویرایش ارسال می‌شود.
$comment-submit$