ویزای EB5 (سرمایه گذاری)


سازمان مهاجراتی R&K با همکاری بزرگ‌ترین سازمانهای حقوقی و سرمایه گذاری امریکا، با مطالعات دقیق و صرف وقت فقط کم ریسک‌ترین و مطمئن‌ترین این پروژه‌ها را برای مهاجرت به امریکا از طریق EB5 انتخاب می‌نماید.

ویزای EB5 (سرمایه گذاری)

ویزای EB5
اقامت آمریکا ازطریق ویزای سرمایه گذاری Eb5:

سرمایه گذاران مهاجر میتوانند با سرمایه گذاری به مبلغ ۵۰۰٫۰۰۰ دلار درنواحی بیکار و استخدام کردن ۱۰ نفر یا با سرمایه گذاری ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ دلاری و استخدام ده نفر، برای گرین کارت آمریکا EB5 اقدام نمایند. سرمایه گذار مهاجر میتواند برای دو سال، سرمایه گذاری خود را تداوم بخشد. بسیاری از مردم مایل به  سرمایه گذاری هستند اما نمیخواهند ده نفر را استخدام کنند.
اگر کسی در پروژه INS سرمایه گذاری نماید که مرکز منطقه ای نامیده می شود، INS متعهد می شود که نیاز به ۱۰ کارمند را برطرف نماید. در این مورد، اداره مرکز منطقه ای یا مدیر، فعالیت های سرمایه گذاری را هدایت خواهد کرد. ۱۰ مرکز منطقه ای در آمریکا وجود دارند. این پروژه ها براساس شرایط و ضوابط سرمایه گذاری، فرق دارند.
 

روش اقدام :

 مهاجرت به امریکا از طریق سرمایه گذاری ای بی 5 به نسبت سایر برنامه‌های مهاجرتی مانند کانادا کم شرط محسوب می‌گردد.روش اقدام و نحوه تشکیل پرونده و به ویژه چگونگی سرمایه گذاری در روش ای بی 5  نیاز به دقت و تجربه بالائی دارد و مدریت و همکاری یک تیم باتجربه از وکلا، مدیران سرمایه گذاری شرت اصلی موفقیت است.
در ادامه مراحل تشکیل پرونده برای مهاجرت و اخذ گرین کارت آمریکا از طریق سرمایه گذاری  ای بی 5 تشریح گردیده است

تعیین صلاحیت برای ویزای سرمایه گذاری آمریکا EB5 به قرار زیر میباشد :

  • سرمایه گذاری 1.8 میلیون دلاری و استخدام ده نفر در هرکجای آمریکا
  • سرمایه گذاری در مرکز منطقه ای : سرمایه گذاری 800 هزار دلاری و استخدام ده نفر در منطقه ای که نرخ بیکاری بیشتر از متوسط نرخ بیکاری تا ۱۵۰% است.مناطق مشخص شده INS معروف به مراکز منطقه ای مستعد دریافت سرمایه گذاری می باشند. INS بیش از ۱۰ مرکز منطقه ای مصوب دارد. سرمایه گذاران مراکز منطقه ای بر  ایجاد غیر مستقیم شغل تا استخدام غیر مستقیم کارمند تاکید دارند.سرمایه گذار میتواند با سرمایه گذاری 8۰۰۰۰۰ دلاری در یکی از مراکز منطقه ای مورد تایید دولت ایالات متحده آمریکا کارت سبز با شرایط ویژه را بدست اورد این سرمایه گذاری بایستی ۱۰ فرصت شغلی به طور مستقیم و یا غیر مستقیم در مراکز منطقه ای ایجاد نماید.


تشکیل پرونده مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری ای بی 5 آمریکا :

  • انجام آزمایشات پزشکی
  • انجام مصاحبه و اخذ گرین کارت موقت آمریکا
  • ورود به آمریکا و زندگی در هر شهر دلخواه
  • اخذ گرین کارت دائم آمریکا پس از ٢ سال
  • بازپرداخت تمام مبلغ سرمایه گذاری با سود به سرمایه گذار پس از ۵ سال
  • درخواست برای اخذ اقامت شهروندی آمریکا پس از ۵ سال
 

مزایای گرین کارت آمریکا EB5

۱. دریافت گرین کارت آمریکا برای سرمایه گذار، همسر و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال.

۲. داشتن حق انتخاب بین مهاجرت خانوادگی به آمریکا، زندگی و اشتغال به کار در هر نقطه که مورد نظرتان باشد و یا نگه داشتن کار و زندگی در کشور خود در حالیکه فرزندانتان در ایالت متحده مشغول تحصیل هستند.

۳. ورود به خاک ایالات متحده آمریکا در حداقل زمان ممکن ( ۶ الی ۹ ماه زودتر از گذشته بدلیل حذف نیاز به مجوز افک از اداره خزانه داری کل).

۴.کسب موفقیتهای اقتصادی با استفاده از موقعیت ها و فرصت های مناسب سرمایه گذاری در ایالات متحده آمریکا.

۵. عدم نیاز حضور روزانه در محل کار و استخدام کارگران از جانب سرمایه گذاران( تمام مراحل نظارتی و کنترل مبلغ سرمایه گذاری شده به عهده مراکز منطقه ای میباشد).

با توجه به این که به حضور روزانه سرمایه گذار در محل سرمایه گذاری شده از شروط لازم نمی باشد لذا سرمایه گذار می تواند محل زندگی خود را در هر ایالتی به دلخواه انتخاب نماید.

سازمان مهاجراتی ما با همکاری بزرگ‌ترین سازمانهای حقوقی و سرمایه گذاری امریکا، با مطالعات دقیق و صرف وقت فقط کم ریسک‌ترین و مطمئن‌ترین این پروژه‌ها را برای مهاجرت به امریکا انتخاب می‌نامید. همکاری با معتبر‌ترین و با تجربهترین وکلای مهاجرتی به آمریکا، کار‌شناسان سرمایه گذاری و صاحبان پروژه‌های باعث شده است که همیشه بهترین پروژه‌ها را از لحاظ ریسک، سرمایه گذاری و مهاجرتی به مشتریان خود ارائه نمائیم. ویژگی :انحصاری پروژه‌های ای بی 5 این شرکت به قرار زیر است بدون احتیاج به راه اندازی و یا مدیریت مستقیم موکل در پروژه‌ای که در ان سرمایه گذاری کرده است وموکل امکان زندگی در هر شهری در امریکا را دارد پروژه‌های ارائه شده تمامآ و از پیش توسط وزارت مهاجرت امریکا تائید گردیده‌اند که موجب افزایش شانس قبولی و اخذ گرین کارت امریکا می‌گردد پرداخت تمام مبلغ سرمایه گذاری (8٠٠٠٠٠$) به موکل در صورت عدم قبولی پرونده

سازمان مهاجرتی آراند کی به مدیریت دکترعلی شهامی وکیل رسمی و ثبت شده اداره مهاجرت استرالیا ونیوزیلند ، فوق لیسانس حقوق و قوانین مهاجرت از دانشگاه ملی استرالیا آماده ارایه خدمات مهاجرتی بشما عزیزان می باشد

خدمات تخصصی ما : 
اخذ گرین کارت آمریکا از طریق EB3 ، جاب آفر و EB5
اخذ ویزاهای کارآفرینی و بیزینس استرالیا و نیوزیلند 
اخذ اقامت و شهروندی اتحادیه اروپا از طریق برنامه گلدن ویزای کشور پرتغال و یونان

•  روش های تماس با ما
•  عضویت در اینستاگرام شرکت
https://instagram.com/rkimmigrationgroup  
•  تماس با دفتر تهران : 22013170-22013171 
•  دفترسیدنی (تلگرام و واتس آپ) : 0061470212994
•  دفترآمریکا (تلگرام و واتس آپ) : 0017246023624


 
نظرات
  1. نظرات پس از ویرایش ارسال می‌شود.
$comment-submit$