اقامت فرانسه


برنامه های مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری

اقامت فرانسه
بررسی اجمالی برنامه های مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری
ویزای تکنولوژی فرانسه یا همان پاسپورت استعداد، برنامه ای سریع برای جذب استعدادهای فنی است. این برنامه مجوز اقامت چهار ساله و قابل تمدید به موسسین استارت آپ، کارمندان و سرمایه گذاران کسب و کار ارائه می دهد. هیچ نیازی به مجوز کار اضافی برای این ویزا وجود ندارد. ممکن است طبق این برنامه، خانواده های متقاضیان نیز بتوانند در فرانسه زندگی و کار کنند. سرمایه گذاران می توانند با افتتاح یک شرکت تازه تاسیس در فرانسه، سرمایه گذاری به عنوان یک حامی کسب و کار یا استخدام به عنوان یک سرمایه گذار در یک شرکت تازه تاسیس در فرانسه، در استارت آپ های فرانسوی سرمایه گذاری کنند. این برنامه نیازی به ماندن در فرانسه، مهارت در زبان فرانسه یا حداقل تجربه حرفه ای برای واجد شرایط بودن ندارد.
پس از پنج سال اقامت منظم و بی وقفه در فرانسه، سرمایه گذاران می توانند برای کارت اقامت اقدام کنند، که به مدت 10 سال به صورت قابل تمدید صادر می شوند.
تابعیت از طریق سرمایه گذاری
در حالی که فرانسه برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری را پیشنهاد نمی دهد، اما متقاضیان می توانند یک سال پس از دریافت اقامت دائم برای تابعیت اقدام کنند، به شرطی که طی دوره 5-6 ساله قبلی، به زبان فرانسه تسلط داشته باشند.
نحوه اقدام
پس از تجزیه و تحلیل مشخصات متقاضی و سابقه سرمایه گذاری، هیئت فناوری فرانسه پذیرش نامه ای رسمی مبنی بر واجد شرایط بودن سرمایه گذاران برای ویزای تکنولوژی فرانسه، را برای متقاضی ارسال می کند.
دسترسی
مجوز اقامت فرانسه به 127 کشور شنگن دسترسی نامحدود می دهد. شهروندان در مجموع به 175 کشور دسترسی دارند.
ویژگی های اقتصادی کشور
فرانسه ششمین اقتصاد بزرگ جهان و دومین اقتصاد بزرگ در اروپا است. اکوسیستم استارت آپ فرانسه در پنج سال گذشته شاهد رشدی سریع - سریعتر از هر اکوسیستم اروپایی دیگر- بوده است و بیشترین تعداد معاملات سرمایه گذاری برای کسب و کار جدید در اروپا را دارد. فرانسه دارای کیفیت زندگی زبانزد، فرهنگ و غذای خوب با استاندارد زندگی بالا است.
اقامت از طریق سرمایه گذاری
سرمایه گذاران برای دریافت مجوز اقامت، گزینه ی ویزای تکنولوژی فرانسه را در اختیار دارند. برای اینکه سرمایه گذاران شرایط دریافت مجوز اقامت را داشته باشند، باید 300,000 یورو در دارایی های منقول یا غیرمنقول ثابت سرمایه گذاری کنند، مستقیماً از طریق شرکتی که حداقل 30 درصد سهام آن را دارند سرمایه گذاری کنند، مالک 10 درصد از شرکتی که در آن سرمایه گذاری کرده اند باشند، و در طول چهار سال پس از سرمایه گذاری برای ایجاد یا محافظت از مشاغل کار کنند. متقاضیان باید فاقد هرگونه سوپیشینه باشند.
 
نظرات
  1. نظرات پس از ویرایش ارسال می‌شود.
$comment-submit$