اقامت امارت


برنامه های مهاجرت به امارات متحده عربی از طریق سرمایه گذاری

اقامت امارت
امارات متحده عربی یک کشور نفت خیز و قطب اقتصادی خاورمیانه است. برخی از مزایای سرمایه گذاری در امارات متحده عربی، مناطق تجارت آزاد این کشور  با 100 درصد مالکیت ، مالیات صفر و زیرساخت های بسیار توسعه یافته است. این کشور از هفت امارات تشکیل شده است که دبی به دلیل سبک زندگی لوکس برجسته ترین آنهاست و به یک مقصد برتر توریستی در منطقه است.
اقامت این کشور را می توان از طریق سرمایه گذاری بدست آورد. مقیمان این کشور از مالیات بر درآمد ، ثروت ، هدیه و ارث معاف اند. گزینه های سرمایه گذاران شامل افتتاح یک شرکت در امارات متحده عربی یا سرمایه گذاری در یک شرکت موجود مستقر در کشور است. گزینه دیگر سرمایه گذاری در املاک و مستغلات امارات متحده عربی است که مستلزم حداقل 750,000 درهم امارات متحده عربی می باشد. ویزای اقامت به سرمایه گذاران و خانواده آنها اجازه می دهد تا به عنوان مقیم در امارات بمانند و به مدت سه سال معتبر و قابل تمدید است. ساکنان باید هر 180 روز یکبار بدون حداقل اقامت به امارات سفر کنند.
در ژوئیه سال 2021 ، امارات متحده عربی تصمیم گرفت لیست خارجی های واجد شرایط که می توانند برای برنامه اقامت بلند مدت ویزای طلایی امارات اقدام کنند، که اکنون شامل پزشکان خارجی و خانواده های آنها است، گسترش دهد؛ مدیران ، مدیر عاملان ، متخصصان در زمینه های علوم و فناوری ، بهداشت ، آموزش و مدیریت کسب و کار نیز واجد شرایط هستند.
تابعیت از طریق سرمایه گذاری
معمولاً تابعیت امارات متحده عربی فقط از طریق تولد ، توارث یا ازدواج با یک تبعه امارات متحده عربی قابل دستیابی است. در فوریه سال 2021 ، امارات متحده عربی قانون تابعیت خود را اصلاح کرد و به بیگانگانی که توسط کابینه کشور ، دادگاه های سلطنتی و شوراهای دولتی معرفی شده اند ، مجوز تابعیت اماراتی دادند.
گذرنامه امارات متحده عربی امکان سفر بدون ویزا را به 133 کشور جهان فراهم می کند.
نحوه اقدام
از طریق اداره مهاجرت امارات متحده عربی اقدام کنید. به طور معمول دریافت ویزا یک ماه طول می کشد.
دسترسی
اتباع امارات متحده عربی می توانند بدون ویزا به 133 کشور جهان سفر کنند.
ویژگی های اقتصادی کشور
امارات متحده عربی یک کشور بسیار امن و با ثبات از لحاظ سیاسی است که دارای بیش از 150 ملیت است. این کشور دارای سبک زندگی با کیفیت بالا، زندگی استاندارد و مراقبت های بهداشتی و آموزش در سطح جهانی است. شهری بدون مالیات است، بدون مالیات بر درآمد و افزایش سرمایه. طبق نظرسنجی شورای تجارت و توسعه و افزایش سرمایه گذاری  آژانس سازمان ملل متحد، امارات متحده عربی در سالهای 2017 تا 2019 به عنوان سیزدهمین امیدوار کننده ترین اقتصاد خانگی برای سرمایه گذاری معرفی شد.
اقامت از طریق سرمایه گذاری
تحت ویزای سرمایه گذاری امارات متحده عربی، اقامت از طریق سرمایه گذاری امکان پذیر است. سرمایه گذاران می توانند کسب و کاری را شروع کنند، در یک شرکت موجود سرمایه گذاری کنند یا در املاک و مستغلات با حداقل 750,000 درهم سرمایه گذاری کنند. متقاضیان باید یک شرکت بومی تاسیس کنند.
ویزای سبز برای اولین بار در سپتامبر 2021 معرفی شد که به سرمایه گذاران خارجی، کارآفرینان و کارگران بسیار ماهر اجازه می دهد در امارات متحده عربی با "وضعیت سکونت مستقل" زندگی و کار کنند، به این معنی که دیگر نیازی به دریافت اسپانسر بومی ندارند. این ویزا همچنین برای افرادی که از نظر کشورهای حوزه خلیج فارس به عنوان دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر و همچنین فریلنسرهایی که در زمینه هوش مصنوعی، بلاک چین و ارزهای دیجیتال تخصص دارند، قابل دریافت است.
 
نظرات
  1. نظرات پس از ویرایش ارسال می‌شود.
$comment-submit$